Skip to main content

Doğru İnsana Aşık Olmak

Doğru İnsana Aşık Olmak

Bu zamanda doğru insanı bulup,ona emek ve zaman harcayıp mutlu olmak çok zor görünse de yinede umudunuz kaybetmeyin.Çoğu insanın ortak aradıkları bazı özellikleri karşı tarafta aramak en mantıklı hareket olacaktır.Bu acımasız dünyada insanların bir çoğu yalnızlıktan ve doğru insanı bulamamaktan şikayet eder.Gelin hep beraber doğru insan nasıl olmalı ona bakalım.

♥ ROL YAPMAMAK

İnsanoğlu tabiatın en iyi rol yapan varlıklardan bir tanesidir.Ne siz rol yapın ne de karşınızdakine bu konu da fırsat tanıyın.Kendini açık açık ifade edin ki ilişkiniz sağlıklı ve emin adımlarla ilerlesin.

♥ SİZİ GÜLDÜREN BİRİ

Komik insanlar çoğu zaman hayatınızı daha mutlu yaşamanıza vesile olabilir.Herşey maddiyat veya statü değildir.Küçücük şeyler sizi mutlu etmeye yetsin

♥ HATALARINIZDAN DERS ÇIKARIN

Elbet hem siz hemde karşınızdaki insan hata yapacaktır.İki tarafta hatalarından ders çıkarıp bir daha tekrarlamamak üzere birbirinize söz vermelisiniz.

♥ ONU DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞMAYIN

Karşınızdaki insanı anlamaya ve onu sizin gibi düşünmeye zorlamayın.Bu her zaman ters teper.Onu olduğu gibi kabullenip yolunuzu ona göre çizin.

♥ CİNSELLİK HERŞEY DEĞİLDİR

Çoğu insanlar şehvet ile sevgiyi birbirine karıştırır.Bu ölümcül bir hatadır ilişkide.Herşeyin bir yeri bir zamanı olduğunu unutmayın.

♥ SİZE DEĞER VEREN BİRİ

Değer verildiğinizi hissetmeniz çok önemlidir.Ve karşınızdakine de değer vermeniz ve samimiyetle yaklaşmanız çok önemlidir.Unutmayın ki hiçbirşey  karşılıksız değildir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir