Skip to main content

Arda Öziri Nişanlısından Şok!!!

Diriliş Ertuğrul dizisinde Göktuğ karakterine canlandıran ünlü oyuncu Arda Öziri Geçtiğimiz ay yaptığı motosiklet kazası neticesinde hayatını kaybetmişti.  Arda Öziri’nin hayatını kaybetmesinin tam 40’ıncı gününde 6 senelik sevgilisi Vildan Örnek doğum günü partisi vererek eğlendi.

Ünlü oyuncu Arda Öziri 27 Mayıs günü geçirdiği trafik kazası neticesinde 39 yaşında hayatını kaybetmişti.  Arda Öziri’nin 6 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Vildan örnek ölümünün ardından daha 40 gün geçmesine rağmen doğum günü partisi vererek eğlendi. Vildan Örnek’in doğum günü partisinde baya eğlendiği gözlenirken Arda Özdil’in yakın çevresi genç kadının bu davranışına çığ gibi tepki yağdı.

HAYATINI KAYBEDEN SEVGİLİSİNE BU SÖZLERİ SÖYLEMİŞTİ

Arda Öziri öldükten sonra 6 yıllık sevgilisi Vildan örnek sosyal medya hesabından bir paylaşım yapmış, “Eşim, dostum, arkadaşım, sırdaşım ne çok şey oldun hayatımda. Hayatıma girdiğin ilk günden beri (27.05.2012) şimdi tam 6 yıl sonra aynı gün kaybettim seni. Acımın tarifi olamaz. Sen babana kavuştun, bir gün biz de sana kavuşacağız. Hayatıma kattıkların için sana binlerce kez teşekkür ederim güzel insan…#arda öziri” sölerini kullanmıştı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir