Skip to main content

Madecassol Kremi Faydaları

Madecassol Kremi diğer kozmetik kremlerden farkı doktorlar tarafından reçete ile verilebilmesidir.Özellikle yara,yanık ve sivilce izlerini yok etmedeki mucizevi etkisiyle baya bir gündemde olan kremi bu aralar bayanlar almak için kapışmaya başladı.Bitkisinden aldığı o muhteşem kokusu ve kapattığı izlerin gözle görülür şekilde etkili olması bu kremi bir adım daha öne çıkarmış durumda.Şimdi gelin Madecassol Kremi Faydalarını ve Zararlarını inceleyelim.

Madecassol Krem Nedir

Centella Asiatica ismindeki bir bitki özütünün etken maddesi olarak kullanması sayesinde, ciltteki bazı nedenlere bağlı oluşmuş her nevi yara izi, yanık izi v.b. arzu edilmeyen izleri, doku ve organlar üzerindeki hücre yenileyici ve tedavi edici tesiri nedeniyle, yardımcı tedavi ürünü olarak kullanılan, kozmetik bir krem olmaktan daha çok, medikal bir krem olan yüksek tesirli ve popüler bir üründür.

Madecassol Krem Ne İşe Yarar:

Yara,yanık,sivilce izleri ve bir takım oluşmuş olan cilt çatlaklarını onarmadan mucizevi bir etkisi vardır.Hamile kadınlarında kullanmasında herhangi bir sakınca olmadığından hekimler ve uzmanlar tarafından önerilen bir pomattır.Eğer sizinde cildinizde beğenmediğiniz veya istemediğiniz izler varsa bu kremi kaçırmayın deriz.

Madecassol Krem Kullanım Şekli:

Direk sıkıntılı olan bölgeye ince bir tabaka şeklinde sürerek cilde iyice yedirmeniz yeterli olacaktır.Bir istisnai durum ise yara eğer açık bir şekilde ise yani açık yara olan cilde kesinlikle sürmenizi tavsiye etmiyoruz.Zira yaranın daha çok artmasına sebep olacaktır.Uygun bir cilde günde 1 veya en fazla 2 kez yedirerek sürtmenizi tasviye ediyoruz.Kremi sürdükten sonra kesinlikle yıkama veya silme gibi işlemler yapmıyoruz.

Yan etkileri Nedir?

İlacın bilinen bir yan etkisi yoktur.Kortizon maddesinden tamamen arındırılmış bir kremdir.Fakat istenmeyen bir etki görürseniz zaman kaybetmeden doktorunuza başvurmanız gerekmektedir.

 

Madecassol Kremin Tüm Faydaları:

  1. Cilt tabakasının üzerinde oluşmuş yaralar ve yanıklardan kalma izlerin tedavisindemadecassol çatlak kremi
  2. Çeşitli cerrahi operasyonlardan sonra kalan bıçak izlerinin görüntüsünün silikleştirilmesinde
  3. Ani ve aşırı kilo alımı ya da kaybına bağlı deride oluşan çatlakların görüntüsünün silikleştirilmesinde.
  4. Koparılmış ve kurcalanmış eski sivilcelerin izlerine bağlı tedavilerde
  5. Hamile ya da emziren annelerin göğüs uçlarında oluşan acı verici çatlakların iyileştirilmesinde
  6. Kendisi geçmiş lakin izi kalmış aknelerin tedavisinde.
  7. Vajinal yırtılmalar ya da sünnet derisi sıkıntılarının tedavisinde
  8. Soğuktan çatlayan el, ayak ve dudakların tedavisinde
  9. Cilt nemlendirmek için baya yararlı Madecassol kremin her evin ecza dolabında tutulması gerekir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir