Skip to main content

Gelinlik Modeli Trendleri

2018 Yılına damgasını vuracak gelinlik modelleriyle yine karşısınızdayız.Bu sene trend olacak gelinlik modellerini sizler için araştıralım dedik.Acaba 2018 yılının yaz aylarına girdiğimiz bu zamanlarda gelinlik sektöründe neler en yeni ve en trend.

 

1- Sırtı Açık Dekolteli Gelinlik

 

2018 Yılının bomba gibi trendleri arasında yer alan sırtı açık ve ön tarafı dekolte ve dantelli gelinlikler çok moda.Fizik hatlarını özellikle üst tarafların göze hitap ettiği bu gelinlik modeli çok revaçta.

 

2-Dantelli Omuzlar Açık Gelinlik Modeli

Bu yılın en moda olacak gelinlik modellerinden bir tanesi de omuzları açık dantel işlemeli ve göz alıcı.Ayaklara doğru inildikçe genişleyen bu gelinlik modeli oldukça gösterişli ve rahat.

 

3-Omuz Transparan Dantelli Gelinlik

Yine omuzların açık kaldığı fakat transparan bir tül ile daha da çekici hale getirildiği bu gelinlik bu sene çok trend olacak gibi.Tabi yine dantel işlemeler ön planda.

 

4-Vakko Gelinlik Modeli

 

2018 Yılına Vakko gelinlik markası bomba gibi düştü.Bu gelinliğin üst tarafı dar ve derin dekolteli bacakların yarısından sonra geniş tüllerle bezenmiş.Marjinal ve çağdaş görünümlü bir gelinlik modeli.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir