Skip to main content

Parfüm 2018 Yılı Trendleri

Parfüm 2018 Yılı Trendleri

2018 Kış bayan parfümleri ve kokuları meyveli çiçek notaları, baharatlı, romantik pembe tatlar ve elbette ki, seksi içinde çekiciliği artırmak için ihtiyaç duyduğumuz o derin ve kuvvetli kokularla baharatlı karışımlar.

Burada, bu baharın en çok satan bayan parfümlerinden 2018 bazılarına bir göz atalım,

Giorgio Armani Si Rose İmza Eau de Parfum


Sahiden  çok değişik olan iki serinletici çiçek kokusunun karışımı saf gül ile cesurca kuvvetli notlar içeriyor, bu gösterişli ve kuvvetli çiçek kokulu sahi bir gül kokusu.Yrinin yüreğini elde etmek için idealdir.

Giorgio Armani Si Rose


Si Rose, misk, karaağaç ve vazgeçilmez bir şeyin ötesinde, taze freze ve iris kokusunu üstünüzde bırakacak egzotik bir çiçek karışımıdır. Tesir, göründüğü kadar nefes kesicidir.

Victoria Secret Bombshell


Victoria Secret, tılsımlı notaları ile odanın çevresinde dolanan değişik ve seksi kokuları ile bilinmekte ve Bombshell katiyyen seksi bölümden değişik değildir. Bu aura, elbette ki güç meydan okuma ve tutkuyla alakalıdır.

 

 

Carolina Herrera’nın Güzel Kızı


İyi kız ismi çok kışkırtıcı kokuyor, aynı zamanda narin lakin harika, seksi fakat profesyonel olan ve iş yerinde inanılmaz derecede sizi çekici kılan muhteşem bir koku. Yasemin ve kakao kadar kuvvetli bir karışım var, tonka fasulye gevrek notaları ile hamanlaşmış, keskin bir kokuyu sızlayan, vücudunuz kalem elbisesi ve siyah topuklular ile dolaşarak daha seksi gösterebiliyor.

 

Sıvı Kaşmir Donna Karan


Sokaktaki bir milyon kokunun üstesinden gelmek yerine bütün gün süresince soft kalan narin ve hafif kokuları tercih eden bir kadınsanız Liquid Cashmere’den hoşlanacaksınız. Tuzlu okyanus rüzgarlarında ve plajı yıkayan dalgalar için o kadar şahane  olan kalan bir sulu kokunun harmanlanması.

 

L’eau Bleue Eau de Parfum, Miu Miu 


Miu Miu, bize yalnızca yılın en göz alıcı mavi parfüm şişelerinden birini sunmakla yetinmedi, aynı zamanda, hoş kokulu yeni kokusu ile markanın son iki senede yarattığı en muhteşem bayan kokusunu sundu.

L’eau Bleue

Başta beyaz çiçekler, yemyeşil alanlar ve vadinin zambağının uzun nefesli  üst notaları ile çiçeksi kokularla dolu bir doğal harman ile şahane bir karışımdır. Bu günlük bir koku çeşididir, bu da gününüze ışık tutacak nefis rahatlatıcı bir aromadır.

Izia Sisley tarafından Paris


Limon kokusundan hoşlanıyorsanız, bu parfüm de kahkaha atın en çekici çeşidi olan narenciye-gül karışımının tadını sunar. Limon, pembe biber ve beyaz bergamot karışımı, burun deliğinizde kontrol edilemeyecek kadar heyecan verici bir kokuyla doldururken, misk ve gülün derin notaları etrafınızdan etkilenir ve aromalarını her yere yaymaya başlar.

Daisy Kiss Eau de Toilette Marc Jacobs


Minicik bir koku ile yeniden  17 yaşında hissetmenize olanak veren ilahi bir muhteşem koku deneyimi! Daisy son karışımı, beyaz şakayıklar, kıpkırmızı menekşe ve pembe gül gibi romantik çiçek kokularının ve kremsi,sedir, kayısı nektarı ve misk gibi serinletici meyveli notaların egzotik bir karşımıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir