Skip to main content

2018 Yaz Aksesuar Modası

Bayanların hemen hemen bir çoğu giydikleri elbiselere yakışan aksesuar takmayı tercih ederler.Sizler için 2018 yılının yaz aylarında hangi aksesuarların moda olacağını araştırmaya çalıştık.Bu senenin en trend aksesuar modasını incelemeye geçelim şimdi.

  • Şahane Bileklikler

Bayanların birçoğu  ellerinde bileklikler ile çok ince ve şık görülüyor. Kıyafeti renk bakımından tamamlaması da çok mühim bir konu. Renkli ve deri tasarımlar daha çok öne plana çıkmıştı bilekliklerde bunu bu yıl görmeye başladık. Bunun yanısıra karışık, zarif ve kadınsı tasarım seçenekleri de sunuluyor. 2018 senesinde dışarıya bileklik aksesuarı olmayın sakın çıkmayın.

 

  • Zincirli Kemerler

Geçen yıl da deriden doğal malzemelerden yapılmış modeller baya bir moda olmuştu, şimdi ise zincir tasarımları ön plana çıkıyor. 10 sene evvel buna yakın tavsiyeler çok revaçta olmuştu şimdi bu yeniden geri döndü diyebiliriz. İnce, zincirli bir kemer bele belirgin yaparak güzel bayan vücudunu dikkat çekici duruma getirir. Lanvin, Chanel, Moschino, Vetements gibi ünlü markalar zincirli kemeri koleksiyonlarında bol bol kullanmışlar.

 

  • Büyük Küpe Modası 2018

2018 senesinde kocaman küpeler damgasını  vuracak gibi gözüktüğünden çabucak şimdiden en güzel modeli satın alın önerisinde bulunuyoruz. Defilelerde alışılagelmiş modeller, taşlı fikirler, asimetrik fikirler çok fazla öne plana çıkan tavsiyelerdi. Dişiliğinizi ön plana çıkarmak için bundan böyle küçük küpeler yerine büyük küpeler kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

 

  • Deri Kemerler

Deri kemerler her dönemin vazgeçilmezidir. Fakat model ve tasarımları değişkenlik göstermektedir. 2018 senesinde küçük ince ya da çok büyük deri kemerler trend olacak. Orta boylu olan stiller pek ortalıkta gözükmeyecek. İnce kemerlerin çok zarif ve tatlı durduğunu da söylemekte yarar var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir