Skip to main content

2018 Yaz Aksesuar Trendleri

Kasketlerin Geri Dönüşü

2018 Yaz aksesuar trendlerinde bu sezon şapkalarda klasiğin dibine  doğru bir flashback yapmakta ve kasketlere uzun bir aradan sonra yeniden kavuşuyoruz. Sokaklarda en trend kadınların başında bu modelleri göreceğinizden kimselerin şüphesi olmasın. Kasketin en hoş yanı ise her tarz kıyafete uyum sağlaması. İster jeanlerle, ister şık kıyafetlerinizle isterseniz de çiçekli bir elbiseyle kombinleyin, hepsine uyum sağlar. 2018’in Yaz aylarında, bilhassa hafta sonu kaçamaklarınız için bu şapkalardan bir tane çantanıza mutlaka koymalısınız. Üstelik saçları da altına sıkıştırın, saçınız bakımsız ise bu açığınızı kasket tamamlayacaktır.

Bel Çantaları
2018 Yaz sezonunda pratik ve sportif aksesuar trendlerinin zirvesinde bel çantaları var. Yaşlı insanların belinde çokça gördüğümüz bu çantalar, bir zamanların da “free bag”leri birçoğumuz hatırlar belki. Elbette ki çok daha çağdaş bir görünüme kavuştular ve baya tarz görünüyorlar. Ayrıca hayatı da baya kolaylaştırdığını söylemeliyiz. Yürüyüşe çıktığınızda veya alışveriş yaparken eliniz kolunuz serbest kalıyor.2018’de bel çantası aksesuarı yeniden karşımıza çıkıyor

Accessorize çanta

Kısa askılı çapraz çanta

Eğer bel çantası konusunda siz de bizimle aynı duyguları paylaşıyor ve bu trende uzaktan bakmayı tercih ediyorsanız sizin için de bir seçenek var. Bu  seçeneğin çok da rahat olmadığını hemen belirtmeliyiz. Kısa askılı omuz çantalarını türlü zor hareketlerle boynunuza çapraz asıyorsunuz. Elbette üzerinizde potluk yapacak kabarık kıyafetler olmamasına özen gösteriyorsunuz. İşte, bu şekil 2018’de çok moda.

 

Hasır çantaların altın çağı
Sadece gezmeye veya plaja giderken kullandığımız hasır çantalar bundan böyle her yerdeler. Sinemaya, alışverişe, sevgiliyle buluşmaya veya akşam partiye giderken bile hasır çanta tercih edebilirsiniz. Neden mi? Çünkü 2018 Yaz aylarında bu aksesuar çok trend olacak! Üstelik piyasada her çeşidi de mevcut. Yuvarlak veya kare modellerin her boyuttan  bulabilirsiniz. Hatta hasır clutch’lar bile var.

Geometrik şekillerdeki çantalar

Klasik çanta modellerinden vazgeçmiyoruz elbet lakin 2018 Yaz sezonunda geometrik şekillerdeki çantalar da çevreye renk katacak. Paco Rabanne’in küp şeklindeki çantaları bir harika. Eğer dilerseniz siz de Dolce & Gabbana’nın yuvarlak modellerine araştırabilirsiniz. 2018 Yaz aksesuar modasında sezonun en havalı trendinin katiyyen bu çantalar olduğu kanaatindeyiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir