Skip to main content

2018 Yaz Modası

Her sene olduğu gibi bu senede yaz modası gardıroplara cıvıl cıvıl renkler, hareket ve enerji katacak özel kolleksiyonlarla geliyor. Geçmişten günümüze gelen vazgeçilmez modellerden, her dönem ve her zaman moda olacak olan jean parçalara, doğanın tüm renkleriyle modaya sinerji katan çiçek desenlerinden, vazgeçilmez asimetrik kesimlere kadar birçok trend bu yazda sokaklarda yerini almaya hazırlanıyor.

1.Vazgeçilmez Kot

Daima  moda olan denim için bu yazda gardırobunuzda yer almaya devam edecek. Bu yaz çeşitli renklerle karşımızda olacak olan kot, sırf pantolonlarla ve ceketlerle sınırlı kalmayacak. Elbiselerde, ceketlere hatta 2000’li yılların popüler full denim görünümlerine kadar birçok modele gardırobumuzu doldurup taşıracak adeta. 

2.Capcanlı Renkler

Fıstık yeşilinden, canlı pembe rengine kadar tüm bomba gibi renkler bu yazda tarzınıza sinerji katacak. İster tek renk, ister renk cümbüşü olarak kullanabileceğiniz modellerle yaz stilinizi hareketlendirmeye hazırlanın. 

3.Işıl Işıl Yaz Davetleri

Yazın katiyyen olması gereken davetler ve düğünler için mini flörtüz giysilerden, uzun elegan abiyelere kadar daha birçok modele pırıltılı ve taşlar tozlu raflardan tekrar sokaklara geri dönüyor. Davetlerde göz kamaştırıcı gözükmenize yarayacak olan parıltılı elbiseleri açık burun topuklu ayakkabılarla kombinlenerek kendi zarif stilinizi yaratma şansı bulabileceksiniz.

4.Transparan Detaylar

Günlük tişörtlerden gece elbiselerine kadar birçok modelle karşımıza çıkacak olan transparan detaylar tüm modayı adeta ele geçirecek. Bu yaz her yerde karşımıza çıkacak olan transparan modası stilinize anlam katacak en naif ayrıntı olacak.

 

5.Trençkot Modası

Yağmurlu sonbahar günlerinin şık kurtarıcısı olan trençkotlar bu yılda ilkbahar ve yaz aylarının serin günlerinin de kurtarıcısı olacak. Çeşitli kesim, renk ve detaylarla yaz modasını ele geçirecek olan trençkotlar bu sezon katiyyen bulunması gerekenler listesinde başında gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir