Skip to main content

2018 Moda Trend

Kendimizi insanlara gösterebileceğimiz en önemli yerlerden biri de sokaklardır. Çünkü her noktada giyilebilecek kıyafet tarzı karşı karşıya gelinmektedir. Moda defilelerinde gördüğümüz bazı kıyafetler sadece özel günler için tasarlanmış olup bunları sokakta giymemiz mümkün değildir. Londra, New York, Milano defilelerinde sonra 2017-2018 sonbahar-kış bayan sokak modası belli oldu. Sonbahar-kış sokak modası 2017-2018 bir çok farklı tasarımlarla bizlere  ilham kaynağı oldu. Şunu diyebiliyoruz bu kreasyonda alabildiğine özgür renkler tercih edişmiş. Sokağın her noktasına uygun şekillerde parçalar tasarlanmış. Ayrıca renkler, desenler, yazılı figürler haddini aşarak ve ön planda. İşte sonbahar-kış 2017-2018 sokak modasından derlediğimiz tavsiyeler.

Sokak Modası 2018 Tavsiyeleri

1.Yırtık Kot ve Deri Ceket Sokak Stili

Sokak modasının vazgeçilmez parçası yırtık kotlardır. Eğer sizlere kotsuz bir sokak stili sunuyorsa gerçekten orada büyük bir noksanlık vardır. Hem rahat hem de spor tarzda bir sokak tarzı oluşturmak istiyorsanız bu tavsiyemizden ilham alabilirsiniz.

 

3.Zarif Kürklerle Sokak Görünümü

Biraz klasik gibi gelecek size lakin bütün moda defilelerinde çoğunlukla gördüğümüz fikir zarif hafif tüylü kürklerdi. Kürkünüzü kısa etek, topuklu çizme ile birleştirerek çok havalı görünebilirsiniz.2018 yılının vazgeçilmezleri arasında olacağına emin olabilirsiniz.

 

4.New York Moda Haftası Sokak Stilleri

Defilede ilk göze çarpan sokak stili önerilerinden bir tanesiydi. Bu giyim tarzını incelemek istersek koyu renkli bir öneri idi. Kış günleri giydiğiniz parçalar sizi sımsıcak da tutması gerekir. İşte bu tavsiye ile mevsime uygun şekilde de giyinmiş olacaksınız.

5.Harika Bir Öneri İsteyenlere

Kışın kendini iyice belli ettiği zamanlarda katlı bir biçimde giyinmek size her açıdan avantaj sağlayacaktır. Bilhassa aksesuar parçalarını kullanarak bu şahane mevsimde sokakları ateşe verebilirsiniz. Atkı, taşlı çizme ve çanta olmazsa olmaz sokak aksesuarlarıdır. Bu üç aksesuar parçası ile giyim biçimini oluşturabilirsiniz.

 

6.2018 Kış Tayt Modası

Taytlar son yıllarda çok popülerdi bu trend sürekli yükselerek devam ediyor. Bu sonbahar ve kış için katiyyen gardırobunuzda birkaç tane kalın taytlar yerleştirin. Taytla oluşturuşan stiller gittikçe artmaya devam edecek, bunu moda haftalarındaki sokak fikirlerinden ötürü söylüyoruz. Çünkü baya bir tasarımda hep tayt vardı.

7.Kalın İri Örgülü Hırka Modası

Kalın renkli uzun örgüler dikkat çekici olmakla birlikte bayanlara çok güzel gidiyor. Kış günleri için kimselerde olmayan bir stil diyebiliriz. Bu tarz hırkaları sokaklarda baya bir  göreceğiz diyebilirim.

 

8.Bayan Sokak Modası

Gri renkli kabanlara meydana gelen koyu renkler müthiş uyum sağlıyor. Bunun yanı sıra boğazlı parçalarla eşleştirmeler mevsime çok müsait bir tarz oluşturmaktadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir