Skip to main content

2018 Trend Saç Renkleri

Son zamanlarda saç renkleri aynı makyaj trendleri gibi baya bir  çeşitlendi. Yüz şekline ve ten rengine müsait tonlar, balyaj ve ombre teknikleriyle yüz biçimini değiştirebilecek saç rengi uygulamaları ve daha birçok saç rengi trendi ile güzelliğinize güzellik katmak sizin elinizde. 2018 sezonunun trend saç renkleri de her tarzdan insan için şahane tonları içeriyor.

2018 Sezonu Trend Saç Renkleri

Holografik Saç Rengi

Mordan pembeye, maviden pastel tonlara kadar birbirinden çeşitli renkleri saçlar görmeye başladık. Sıra dışılığı gündelik hayata adapte ettiğimiz bu günlerde 2018 senesine damgasını vuracak holografik saç rengi trendi de baya bir ilgi çekmeye başladı.

 

Okyanus Saç Rengi

 

2018 saç rengi trendleri arasında okyanus mavisi saç rengi tonları var. Okyanus saç rengi içerisinde mavi, yeşil ve turkuaz tonlarını barındıran muazzam bir saç rengi. Arzu ederseniz ombre biçiminde dilerseniz de balyaj tekniği ile mavi ve yeşil tonlarını saçlarınıza taşıma imkanınız mevcut.

 

Parlak Beyaz Saç Rengi

Geçen seneye gri saç trendi adeta  damga vurmuştu. Gümüş, gri ve kirli beyaz rengin revaçta olmasından sonra 2018 yılında parlak beyaz renk de çok popüler olacak.

 

Mat Saç Rengi

Makyaj trendlerinden sonra saç rengi trendlerine de mat rengi bulaşmaya başladı.

 

Şeftali Saç Rengi

Pastel saç rengi trendinden sonra birçok çeşitli pastel ton da saçlara tatbik edilmeye başlandı. Pastel tonlarındaki şeftali saç rengi de bunlardan sadece biri.

 

Bordo Kahverengi Saç Rengi

Geçtiğimiz sene kahverengi saç tonları tavan yapmıştı. Bilhassa çikolata yansımalı kahve tonları baya bir popülerdi.

 

Ateş Kızılı Saç Rengi

Kırmızı saç renkleri 2018 senesi trendlerinde de üst basamaklarda yer alıyor. Bu ateşten özenmiş sarı, turuncu ve kırmızı renklerinin beraber kullanıldığı ateş kırmızısı da trend hale gelecek renklerden biri.

Denizkızı Saç Rengi

 

Kola Saç Rengi

Kola renginden ilham alınarak oluşturan bu saç rengi de 2018 yılına adeta damgasını vuracak gibi. Kolada olduğu gibi kızılımsı siyah saç rengini saçlarda bolca göreceğiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir