Skip to main content

2018 Yaz Trendleri

Pastel Tonlu Işıltılı Elbiseler

 

Sezonun en trend renklerinden biri olan lavanta bu sene çok moda. Lavantanın yanında elbette ki pek çok pastel tonuyla da buluşacağız. Lakin ışıltılı pastel tonlarına çok fazla rastlamıyorduk. Bu sezon lame, dore, rose gibi ışıltılarla beraber aklınıza gelebilecek her renkte parıltılı renkler görebileceksiniz. Biz  bilhassa metalik lavantaların çok popüler olacağını söyleyebiliriz.Canlı Pempe ve Çatlak Turuncu Elbiseler

Bilhassa  yaz mevsiminin en fazla tercih edilen iki rengi canlı pembe ve pozitif turuncu trend olacak. Bu arada sonbahar ve kış aylarında aldığınız koyu renk etekleri ve ceketleri hemen rafa koymayın zira yaz mevsiminde bu parçaları işte bu canlı renklerle kombin ederek  çok tarz bir görünüm yakalayabilirsiniz. Zaten New York Moda haftasında da modacılar aynı yöntemi kullandılar.

 

Beyaz Kot Trend

Denimlerin elbette ki modası eskimiyor  lakin mavinin yerini beyaz Jean’ler alıyor. Baştan ayağa üst üste giyebileceğiniz bembeyaz  denimler, tüm sezon süresince kurtarıcınız olacak. Ayrıca başta çiçek desenleri olmak üzere dekoratif denimlerin de çok trend olacağını söyleyelim.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir