Skip to main content

Slip Elbiselerin Dirilişi

1990 senesinde  Kate Moss ile hayatımıza girmiş olan slip elbiseler, moda dünyasındaki yolculuğunu 2018 ilkbahar yaz sezonunda da çeşitli modellerde sürdürüyor. Şu ana kadar daha çok basit gecelik tarzını yansıtan slip elbise modelleri, 2018 ilkbahar yaz sezonunda karşımıza daha enteresan ve yenilikçi tasarımlarla çıkıyor.

Bu sezon, parlak kumaşlar, pullar ve payetlerle süslü slip elbise tasarımları, moda dünyasını baştan aşağı rengarenk renklendirmeye hazırlanıyor. Yeni nesil slip elbise modelleri, 2018 senesinin moda renklerinden örnek alan ve modern kadının ruhunu yansıtan, özgür stiliyle yükselişini devam ettirmekte.

2018 senesinde bütün giyim tarzlarında göreceğimiz iddialı ve canlı renkler, slip elbiselere de küçük dokunuşlar sağlamakta. Pastel renklerin de aynı öncelikte olduğu zengin koleksiyonlarda yer alan elbiseler, pul ve parlak işlemelerle hareketlendiriliyor. Slip elbiseleri tek başına kullanmak normal bir stil olmakla beraber, yeni süreçte çeşitli kıyafetlerle bir araya getirerek yeni trendler oluşturmak da olası görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir