Skip to main content

Yeni Trend Eskiye Dönüş

Belki şunu diyeceksiniz; aman banane trend ve modadan.Ama sokağa çıkarken de acaba ne giysem diye düşünüyorsunuz değil mi? Beni ilgilendirmez demeyin ve gelin bu sene raflarda neler olacak onlara göz atalım.

Mini Çapraz Çantalar

Artık çantanızın için bir sürü eşya koyup koyduğunuzu bulamama gibi sıkıntınız sona erecek.Çünkü 2018 yılında trend artık mini çapraz çantalar olacak.

 

Işıltılı Elbiseler

2018 senesinde ışıltılı,parıltılı ve bol payetli giysiler baya trend olacak.Sadece gösterişli elbiselerle sınırlı kalmayacak.Eşofman takımlarına kadar abartılı ve ışıltılı giysiler baya moda olacak.

 

• Beyaz Spor Çoraplar Geri Döndü

Eskiden baya bir moda olan ve son zamanlar da insanların ay çok demode dediği spor beyaz çorap yeniden trend olacaklar arasında.

 

• Kısa Ve Bol Paçalı Pantolon Modası

2017 Yılında slim ve dar paçalı pantolonlara baya alışmıştık.Fakat 2018 yılında maalesef tam tersine moda akımı olacak.Bol ve kısa paçalı pantolonlar giyinmeye hazır olun.

 

• Ekoseli Pantolonlar

2017 Senesinde ekoseli şallar,ekoseli üst giyimler baya görür olduk.2018 Yılında ise ekose pantolonlara da sıçrayıp sokaklarda bolca ekoseli pantolon giyen insanlara şahit olacağız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir